Gąbka która podbija serce ️️❤️️ Polaków!

zmywanie naczyń

Część z Was zdążyła już poznać naszą rodzinkę uśmiechniętych gąbeczek i bardzo chwali sobie ich działanie, ale wiemy, że niektórzy boją się nowości, dlatego zebraliśmy specjalnie dla Was wszystkie informacje w jednym miejscu, aby lepiej się poznać.

Skąd pochodzą produkty marki Scrub Daddy?

Produkty marki Scrub Daddy pochodzą z USA, gdzie zachwycają wszystkich użytkowników swoją wyjątkową teksturą, uśmiechniętą miną, kolorem oraz wytrzymałością. Różnorodność produktów sprawia, że każdy z Was znajdzie coś specjalnego dla swojego domu.

Jakie gąbeczki Scrub Daddy znajdziecie w naszej ofercie?

W naszej ofercie znajdziecie oryginalne gąbeczki Scrub Daddy oraz Scrub Mommy, a także te dedykowane do konkretnych powierzchni czy rodzaju zabrudzeń. Z biegiem czasu oferta powiększyła się o nowe akcesoria takie jak dozowniki do płynów Soap Daddy czy Dish Daddy, czyli myjka dozująca płyn do naczyń. Jeśli zabrudzenia będą bardzo trudne do usunięcia, to polecamy gąbki z serii Scour Daddy Steel, gdzie w oryginalną teksturę zostały wplecione nitki ze stali nierdzewnej, aby skutecznie działać na bardzo ciężkich i zaschniętych zabrudzeniach, a gąbka tym samym stała się bardziej wytrzymała. Dla miłośników całej serii mamy także takie perełki jak uniwersalna pasta czyszcząca Scrub Daddy Power Paste, płyn do naczyń Wonder Wash-Up, a także uniwersalny środek czyszczący w sprayu Scrub Daddy Magic Multi-Surface Cleaner.

Wyjątkowość gąbki Scrub Daddy i różnica między Scrub Mommy:

Żółta gąbeczka Scrub Daddy, od której zaczęła się cała przygoda marki to nic innego jak uniwersalny czyścik do wszystkich powierzchni. Jego zmienna struktura w zależności od temperatury jest absolutnie wyjątkowa. Podczas użytkowania gąbki w zimnej wodzie struktura jest dość twarda i doskonale sprawdzi się do szorowania (nie pozostawiając zarysowań) oraz mocniejszych zabrudzeń. Gdy potrzebujesz wyczyścić bardziej delikatne powierzchnie, użyj ciepłej wody, wtedy gąbka stanie się miękka i delikatniejsza dla czyszczonych powierzchni. Nie lubisz tracić czasu? W takim wypadku polecamy Scrub Mommy, która jest dwustronna i w swojej podstawowej wersji jest już gotowa do użytku na zróżnicowanych powierzchniach niezależnie od temperatury wody. Gąbki są tak delikatne, że można stosować je na powierzchniach szklanych, każdej powłoce nieprzywieralnej, a także na lakierach samochodowych. Ich kształt i uśmiechnięta buźka to nie tylko walor estetyczny, ale też zastosowanie – oczy pomogą Ci lepiej złapać gąbkę (miejsce na palce) a uśmiech to element gąbeczki, który czyści sztućce z obu stron jednocześnie. Wszystkie produkty marki Scrub Daddy z łatwością wypłukują się z zanieczyszczeń i nie absorbują zapachów. Jeśli myślisz, że to mało to dla miłośników dbania o higienę mamy dobre wieści – możemy dezynfekować je w zmywarce lub w kuchence mikrofalowej.

Tekstura gąbeczek Scrub Daddy oraz Scrub Mommy:

Oryginalne gąbeczki Scrub Daddy wykonane są ze specjalnej pianki polimerowej FlexTexture – produkowana wyłącznie dla tej marki. Formuła tej pianki jest odporna na zapachy, nietoksyczna, a także nie zawiera lateksu ani BPA. To właśnie dzięki formule FlexTexture zmienia się tekstura gąbeczki w zależności od temperatury wody. Scrub Mommy natomiast wzbogacona jest o piankę ResoFoam, która w przeciwieństwie do celulozy, jest aksamitnie gładka po wyschnięciu. Pianka jest do 6 razy bardziej chłonna niż w innych wiodących gąbkach, generuje także o wiele więcej piany/mydliny. Specjalna forma pianki PowerErase zawarta jest w serii Scrub Daddy Eraser Daddy – magiczna gąbka. Tworzywo ekskluzywne, które jest tłoczone i kompresowane na ciepło, dzięki czemu jest maksymalnie trwałe. Gąbki tej marki nie zawierają w sobie detergentów, nie są toksyczne dla środowiska i żaden z produktów nie był testowany na zwierzętach.

Do jakich powierzchni polecane są produkty marki Scrub Daddy?

Gąbeczki są multizadaniowe i doskonale sprawdzą się na takich powierzchniach jak: akryl, aluminium, lakiery samochodowe, żeliwo, ceramika, powierzchnie chromowane, miedziane, emaliowane, włókna szklanego, szkła, marmuru, granitu, skóry czy wapienia. Możesz nimi czyścić także powierzchnie winylowe, elementy drewniane, produkty z kwarcu i steatytu, stal nierdzewną, porcelanę, a także trawertyn. Jeśli nie jesteś pewien czyszczonej powierzchni, sprawdź przed zastosowaniem na małym fragmencie w niewidocznym miejscu.

Czyszczenie i trwałość:

Wymiana gąbeczek na nowe zależy od częstotliwości ich użytkowania oraz sposobu ich użycia. Pamiętajmy, aby wydłużyć ich trwałość, należy każdorazowo po użyciu wypłukać je w letniej wodzie z resztki zabrudzeń, a w razie potrzeby użyć mydła lub płynu do naczyń. Do dezynfekcji zalecamy użycie kuchenki mikrofalowej. Należy zwilżyć gąbeczkę i umieścić w kuchence mikrofalowej nie dłużej niż 40-60 sekund lub zwyczajnie w zmywarce. Produkty, których nie należy dezynfekować w ten sposób to Eraser Daddy oraz Screen Daddy.

mikrofala

Wszystkie produkty dostępne są na www.iqbuy.pl, gdzie zamieszone są dokładne informacje na temat każdego z produktów, zachęcamy do zakupów.

Udostępnij: