Oficjalny dystrybutor marki Astonish w Polsce

Nagroda Astonish

IQ Systems Group od 2012 roku jest oficjalnym i jedynym dystrybutorem marki Astonish w Polsce.
Działamy na rynku od ponad 10 lat, kładąc bardzo duży nacisk na budowanie długofalowych relacji z naszymi kontrahentami. Współpracujemy z odbiorcami zarówno w kanale tradycyjnym, jak i nowoczesnym, na bieżąco analizując trendy rynkowe oraz potrzeby naszych partnerów.
Skuteczność w sprzątaniu jest bardzo ważnym czynnikiem przy wyborze środków czyszczących, jednak oprócz tego konsumenci oczekują, iż produkty te będą również produktami naturalnymi,
ekologicznymi i w opakowaniach nadających się do recyklingu.
Każdy z powyższych punktów jest dla nas bardzo ważny, dlatego od początku działalności firmy postawiliśmy rozpocząć współpracę z marką Astonish.

Astonish – skąd pochodzi firma i kto jest jej założycielem?

Astonish to brytyjska marka, istniejąca nieprzerwanie od 40 lat. Założycielem marki jest Firma THE LONDON OIL REFINING COMPANY LTD, która specjalizuje się w produkcji chemii gospodarczej, ale również w ostatnim czasie w środkach do pielęgnacji ciała.
Marka cieszy się bardzo dużym zaufaniem wśród klientów, za sprawą wysokiej jakości produktów, oraz nieszablonowym podejściem do ich produkcji. Bezpieczeństwo klientów i zwierząt jest najważniejszym priorytetem dla firmy, dlatego też produkty nigdy nie były testowane na zwierzętach. Każdy z produktów gospodarstwa domowego został zatwierdzony w ramach programu Cruelty-Free International Leaping Bunny.
Bardzo ważnym czynnikiem dla firmy jest, aby produkty były ekologiczne i naturalnego pochodzenia. Opakowania nadają się do recyklingu, a środki ulegają naturalnej biodegradacji. Firma dołożyła ogromnych starań w celu zmniejszenia osobistych odpadów, od recyklingu nieużywanych palet po ponowne wykorzystanie kartonów.
Astonish dba o całą linię montażową, z której powstają nasze produkty – od łańcucha dostaw i audytów zewnętrznych, po własne fabryki pracujące na jak najniższym poziomie emisji. To dzięki starannej analizie w trakcie całego procesu udało się zachować nasze cenne akredytacje za bycie zrównoważoną marką w Wielkiej Brytanii.

Udostępnij: