Jak szybko poradzić sobie z zabrudzeniami?

Jak szybko poradzić sobie z zabrudzeniami?

Znasz to uczucie kiedy musisz posprzątać szybko swój dom czy też mieszkanie, a wokół pojawia się tylko więcej obowiązków? Boisz się wtedy że nie zdążysz na czas, a niedługo przychodzą zaproszeni goście. Mamy na to sposób!

Chusteczki do czyszczenia różnych powierzchni – ratunek na brak czasu?

W iqbuy znajdziecie przełom w szybkim sprzątaniu. Chusteczki od producenta Green Shield to wielozadaniowe produkty przyspieszające proces sprzątania. Używając ich nie musicie myśleć o wyciąganiu dodatkowych akcesoriów do sprzątania takich jak ręczniczek papierowy, zmywaki, ścierki. Wystarczy że otworzycie opakowanie i gotowe, możecie sprzątać!

Chusteczki do czyszczenia uniwersalne – sposób na każdy brud.

Wybierając chusteczki uniwersalne zapewniasz sobie całkowite zaoszczędzenie czasu. Ten produkt jest idealny do usuwania tłuszczu, czyszczenia blatów kuchennych, łazienek a nawet mebli. Wyczyszczą większość powierzchni znajdujących się w Twoim domu. Nie posiadają silnych substancji czyszczących dzięki czemu nie narazisz swoich mebli, czy dekoracji na zniszczenie. Pozostawią po sobie cytrynowy zapach i gwarancję 99,9% usunięcia bakterii.

Chusteczki do skór sztucznych i naturalnych.

Wyczyszczenie skórzanej kanapy nigdy nie było szybsze i prostsze! Chusteczki do skór sztucznych i naturalnych to produkt, który zapewni błyskawiczne nawilżenie i odżywienie. Może być także stosowany do użytku na butach i torebkach. Sięgnij po ten produkt 4 w 1 i ciesz się błyskawicznym wyczyszczeniem powierzchni skórzanych.

Chusteczki do czyszczenia toalet i łazienek – alternatywa dla wielu produktów czyszczących?

Nie masz czasu na wyciąganie i korzystanie z wielu środków czyszczących do łazienek? Wypróbuj znakomitej alternatywy – chusteczek nasączanych do czyszczenia toalet i łazienek! Te dwa produkty mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.

Chusteczki do czyszczenia toalet posiadają szereg substancji zabijających bakterie i zarazki oraz zapewniających czystość i świeżość muszli. Świetnie się sprawdzi jako produkt stałego użytku i zamiennik silnie pachnących detergentów detergentów, nieprzyjaznych dla waszej skóry. Dodatkowo jest to produkt, który po sprzątnięciu możecie spuścić w toalecie.

Chusteczki do czyszczenia łazienek to produkt, który wyczyści całą resztę armatury łazienkowej i płytek. Zapewnia niesamowitą oszczędność czasu i efektywność. Pozostawi po sobie przyjemny zapach i skutecznie wyczyszczoną powierzchnię na długo.

Chusteczki do podłogi, koniec z wiadrami z wodą i smugami.

Czujesz że Twoja podłoga wymaga wyczyszczenia, a twój czas jest mocno ograniczony? Chusteczki XL do mycia podłóg to znakomita alternatywa dla płynu do podłóg. Nie musisz nalewać wody i płynów. Wystarczy tylko otworzyć opakowanie i gotowe – możesz umyć swoją podłogę. Produkt ten szybko usunie plamy i zabrudzenia nie pozostawiając smug. Jeśli nie chcesz stosować go samodzielnie możesz nałożyć chusteczkę na mop, z pewnością usprawni to Twój proces sprzątania.

Udostępnij: