Międzynarodowe Targi Utrzymania Czystości w Poznaniu – reportaż zespołu Oh Camelli a

Oh Camellia stoisko Poznań

Zespół Oh Camelli a wita wszystkich zainteresowanych dłuższym poczytaniem ciekawostek bardzo serdecznie 😉

Jak wiecie 4-5 października 2022 odbyły się Międzynarodowe Targi Utrzymania Czystości w Poznaniu – była to I edycja takich targów w Polsce. Jest nam niezmierni miło, że mieliśmy okazję tam być, zaprezentować osobiście nasze produkty a także poznać niektórych z Was – jesteśmy bardzo wdzięczni za obecność.

Dzięki takim spotkaniom staramy się poznać Wasze podejście do produktów a także wysłuchać oczekiwań co do ich działania. Nie ukrywamy, że branża sprzątająca ( Firmy Sprzątające ), z którą mamy od niedawna styczność wiele nas uczy i daje możliwość dalszego rozwoju. Słuchając Waszych spostrzeżeń a także uwag co do zastosowania jesteśmy w stanie udoskonalić nasze produkty i wyjść naprzeciw klientom tym wymagającym mniej i tym, którzy oczekują pełnej perfekcji 😉

Wyjazd ten skłonił nas do zagłębienia się bardziej w te środowisko co pozwoli nam nawiązać – mamy nadzieję – długoletnie współprace, ale także poznać nasze wzajemne oczekiwania. Ale dość o tym jak bardzo jesteśmy podekscytowani spotkaniem z Wami…

Oh Camellia stoisko Poznań

Oh Camellia – marka bliska Tobie!

Jak wiecie cała marka Oh Camellia jest stworzona specjalnie dla WAS 😉 dla firm, które zajmują się sprzątaniem na co dzień ale także dla każdego z nas do użytku domowego. Produkty znajdujące się w naszej ofercie są bardzo skuteczne i poradzą sobie z każdym zabrudzeniem czy to kamień i osad z mydła czy tłuszcz kończąc na szybach lub kurzu na meblach.

Czy istnieje środek do każdej powierzchni?

Tak – Dostaliśmy ogrom pytań – „dlaczego nie możemy zrobić jednego uniwersalnego środka do wszystkich powierzchni? „. Oczywiście mamy w swojej ofercie taki produkt – Oh Camellia Multi- Surface Cleaner .

Co wyróżnia produkt Oh Camellia Multi-Surface Cleaner?

Innowacyjna receptura, której skuteczność potwierdzona została wynikami badań i testów laboratoryjnych, stworzona w oparciu o najwyższej jakości surowce. „Easier next-time cleaning” całkowita nowość na rynku, nano technologia dzięki której  jest to najlepszy uniwersalny preparat czyszczący do wszystkich powierzchni zmywalnych: blaty kuchenne, stoły, krzesła, meble, drzwi, kokpity samochodowe, elementy ze stali szlachetnej oraz podłogi PVC i terakoty:
 

  • czyszczenie bez smug
  • przyśpieszony efekt schnięcia
  • wyrównuje drobne zadrapania na mytej powierzchni
  • antystatyczność i zabezpieczenie przed osiadaniem kurzu 


Surowce jakości kosmetycznej i farmaceutycznej zapewniają perfekcyjną skuteczność preparatu, bezpieczeństwo dla użytkownika, czyszczonej powierzchni oraz środowiska naturalnego. Barwnik jakości spożywczej oraz kompozycja zapachowa na bazie naturalnego olejku eterycznego minimalizują dyskomfort stosowania preparatu przez alergików.

Jesteśmy bardzo dumni z tego produktu, jednak mając w głowie to, jakich środków potrzeba na usunięcie zaschniętego tłuszczu czy kamienia i osadu z mydła a nawet rdzy, które nie było „doczyszczone” podczas każdego sprzątania – niestety ale musimy użyć środków o silniejszym działaniu – takich jak odkamieniacz ( Oh Camellia Limescale Remover) lub odtłuszczacz ( Oh Camellia Degreaser), które w swoim działaniu są skuteczniejsze właśnie na wskazany problem.

Ale o nich już w kolejnym poście…

Śledźcie proszę na bieżąco naszą stronę a wyjaśnimy Wam więcej… 😉 Miłego dnia, życzy uśmiechnięty jak zawsze Zespół Oh Camellia 😉

Udostępnij: