O nas – czyli o firmie IQBuy

środki do czyszczenia

IQ Buy to platforma sprzedażowa firmy IQ Systems Group, która ma ułatwić dokonywanie zamówień naszym kontrahentom. Firma IQ Systems Group jest zarówno producentem, dystrybutorem jak i importerem środków czystości.
Od wielu lat w Polsce jesteśmy jedynym dystrybutorem angielskiej chemii takich marek jak Astonish, Green Shield, Xanto. Dodatkowo prowadzimy dystrybucje Polskiej marki Gallus Professional.

Marki Oh Camellia i Chameloo to znane na rynku profesjonalne środki do czyszczenia naszej produkcji. Dokładnie opracowane formuły, zgodne ze standardami obowiązującymi w Unii Europejskiej, umożliwiają efektywność potrzebną do skutecznego sprzątania. Środki zostały wykonane na podstawie wielokrotnych testów i opracowane dla otrzymania najwyższej jakości, dzięki czemu są wydajne i umożliwiające wyczyszczenie najbrudniejszych elementów. Troszcząc się o bezpieczeństwo a także ochronę środowiska stosujemy najwyższe standardy przy produkcji oraz zapewniamy opakowania nadające się do recyklingu.
W ramach importu sprowadzamy wyselekcjonowane produkty chemii gospodarczej z takich krajów jak Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Włochy, Belgia, czy też Hiszpania. Fundamentem naszego asortymentu są środki piorące (takie jak proszki, żele i płyny do prania i płukania, kapsułki i odplamiacze) oraz środki czystości (płyny do podłóg , dedykowane linie do czyszczenia WC, płyny do czyszczenia armatury i szyb), proponujemy również bogaty wybór środków do zmywarek oraz odświeżaczy powietrza. Stawiamy na sprawdzone, wysokiej jakości produkty, ale w odpowiedzi na szybko zmieniające się preferencje i oczekiwania rynku, dbamy aby nowości produktowe regularnie pojawiały się na naszych półkach.

Zapewniany rzetelność i sprawną obsługę każdego zamówienia. Nasz zespół to nie tylko wykwalifikowana kadra, to również ciągłe zapoznawanie się z najnowszymi trendami na rynku i dostosowywanie asortymentu do oczekiwań konsumentów. Każde nowe wyzwanie jest dla nas okazją do rozwoju!

Chcesz podjąć z nami współpracę? Zapraszamy do kontaktu.

A przede wszystkim, zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą asortymentową!

Udostępnij: