Darmowa dostawa od 199zł Wysyłka w 24h Zapisz się na newsletter
Reklamacje i zwroty w hurtowni iqbuy

Zwroty i reklamacje

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy

ZWROT TOWARU

Na zwrot towaru przysługuje Państwu 14 dni od daty zakupu.

Odsyłane produkty należy zabezpieczyć przed transportem, zapakować wraz z dokumentem potwierdzającym zakup, oraz formularzem zwrotu.

Pobierz formularz zwrotu

Odsyłany produkt nie może być uszkodzony i użytkowany. W innym przypadku produkt zostanie do Państwa odesłany — koszty związane z wysyłką ponosi klient.

Jeżeli klient nie posiada potwierdzenia zakupu, prosimy o wysłanie nam numer zamówienia na adres e-maila, następnie odnajdziemy Państwa dokument. 

info@iqbuy.pl

Zwrot środków zostanie zrealizowany tak szybko, jak to możliwe, nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Zwrot towaru oraz reklamacje prosimy przesyłać na adres sklepu:

IQ Systems Group Ewa Różycka, ul. Szarych Szeregów 5, 05-110 Jabłonna


REKLAMACJA TOWARU

Na reklamacje towaru przysługuję Państwu 24 miesiące od daty zakupionego towaru.

W przypadku uwzględnionej reklamacji (zależnie od przypadku), możemy zaproponować: wymianę na nowy produkt, zwrot środków.

Reklamowane towary należy zabezpieczyć przed transportem oraz zapakować z dokumentem potwierdzającym zakup, oraz formularzem reklamacji.

Pobierz formularz reklamacyjny

Jeżeli klient nie posiada potwierdzenia zakupu, prosimy o wysłanie nam numer zamówienia na adres e-maila info@iqbuy.pl, następnie odnajdziemy Państwa dokument.

Podczas składania reklamacji, oferujemy bezpłatny odbiór towaru, tj. nadanie kuriera i darmową wysyłkę zwrotną. Wystarczy, podać Nam dogodny dla siebie adres do odbioru.

Nie przyjmujemy paczek za pobraniem, a także nie zwracamy środków za wysyłkę do nas reklamowanego produktu.

Zwrot środków zostanie zrealizowany tak szybko, jak to możliwe, nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Warunki reklamacji produktów wysłanych za granicę ustalane są indywidualnie z Klientem