Darmowa dostawa od 199zł Wysyłka w 24h Zapisz się na newsletter

Freshtek Oneshot

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

MARKA FRESHTEK ONESHOT

Marka Freshtek to polski producent, który oferuje neutralizatory zapachów oraz odświeżacze powietrza. Na rynku istnieje od ponad 9 lat, a swoje produkty dostarcza do klientów na terenie całej Polski, jak i również Europy. Produkty tej marki wyróżniają się przede wszystkim skutecznością oraz wydajnością. Dostępne są także w atrakcyjnych cenach.

PRODUKTY MARKI FRESHTEK ONESHOT – SZEROKI WYBÓR I ZRÓŻNICOWANIE

W ofercie marki znajdziemy głównie wyżej wspomniane neutralizatory zapachów i odświeżacze powietrza, które działają w oparciu o technologię ‘’One Shot” (z ang. – jeden strzał).

Zapachy długo utrzymują się w powietrzu. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu wentylowi, aplikacja jest szybka i bezproblemowa. Wszechstronny zapach rozprzestrzenia się nawet na obszarze do 200 m³ po jednym zastosowaniu. Produkty sprawdzają się idealnie w pomieszczeniach o większych powierzchniach.

Duża część odświeżaczy ma pojemność 600 ml, co sprawia, że są one niezwykle wydajne. Produkty marki Freshtek są w pełni bezpieczne dla zdrowia. W ich skład wchodzą naturalne składniki – olejki roślinne i eteryczne. Zaletą jest także fakt, że wszystkie produkty są przyjazne dla środowiska. Nie zawierają metali ciężkich ani składników szkodliwych dla warstwy ozonowej.

Wybór artykułów jest bardzo zróżnicowany. W asortymencie marki znajdziemy m.in. zapachy takie jak: bawełna,  hiacynt, kawa, mięta czy wanilia. Ponadto, na stronie internetowej sklepu można zakupić także granulki zapachowe do odkurzaczy workowych, zawieszki zapachowe oraz wkłady do dozowników.