Darmowa dostawa od 99zł Wysyłka w 24h Zapisz się na newsletter

Oh Camellia

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Innowacyjna formuła Oh Camellia sporządzona w oparciu o najwyższej jakości surowce

Jeśli szukasz produktów, które pozwolą ci z łatwością utrzymać twoje mieszkanie czyste i lśniące, Oh Camellia to środki czystości stworzone specjalnie dla Ciebie!
Oh Camellia to środki czystości, o innowacyjnej recepturze. Dzięki temu nie zostawiają żadnych śladów i smug, a miejsca, które zostają nim wyczyszczone, odzyskują dawny blask. Dodatkowo produkty zostały wyposażone w technologię „Easier next-time cleaning” całkowitą nowość na rynku, która zapewnia długotrwałą czystość. Zawierają wyłącznie bezpieczne składniki oraz pigmenty i aromaty stosowane w produkcji żywności, dzięki czemu są łagodne dla ludzkiej skóry oraz czyszczonych powierzchni.

Oh Camellia – różne środki do różnych powierzchni

Oh Camellia dostępne są w kilku wersjach, przeznaczonych do konkretnych zadań. W szczególności warto wymienić środki czyszczące Oh Camellia, które zostały stworzone do odtłuszczania, odkamieniania oraz czyszczenia prysznica i wanny. Producent stworzył również uniwersalny produkt do sprzątania, multi-cleaner – który sprawdzi się do wielu powierzchni w domu.

Preparaty umieszczono w poręcznych 750 ml opakowaniach z atomizerem, ułatwiającym dozowanie na czyszczone powierzchnie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Oh Camellia