Darmowa dostawa od 199zł Wysyłka w 24h Zapisz się na newsletter

Astonish

Wyświetlanie 1–16 z 56 wyników

Wegańskie i ekologiczne środki czystości

W ofercie Astonish znajdują się różne kolekcje wegańskich, ekologicznych środków czystości i higieny osobistej. Dostępne są między innymi: spraye o właściwościach antybakteryjnych do czyszczenia armatury łazienkowej i kuchennej, blatów, a także powierzchni szklanych; koncentraty do czyszczenia i mycia podłóg; mleczka czyszczące o właściwościach antybakteryjnych i wybielających. Oferta wzbogacona jest o produkty kosmetyczne takie jak żele do kąpieli, płyny a także mydła.

Dlaczego warto wybrać produkty marki Astonish?

Bezwzględne dla brudu, łagodne dla planety. Wszystkie produkty angielskiej marki Astonish są zaprojektowane tak, aby były bezpieczne i niezawodne. Chemia gospodarcza Astonish jest bardzo skuteczna, a przy tym delikatna, bezpieczna i przyjazna środowisku. Przeważająca większość komponentów użytych do produkcji jest pochodzenia naturalnego, w składzie nie znajdziemy chemikaliów które mogą być szkodliwe dla skóry i przyrody. I tak, składnikiem aktywnym w produktach Astonish przeznaczonych do usuwania zabrudzeń, są naturalne pochodne surfaktantów. Są one pozyskiwane w zrównoważony sposób i stanowią fantastyczną alternatywą dla tradycyjnych składników syntetycznych.

Astonish – marka przyjazna ludziom i środowisku

Bezpieczeństwo klientów i planety jest dla Astonish najwyższym priorytetem w trakcie projektowania i produkcji. Począwszy od komponowania składów ze składników naturalnych pozyskiwanych w zrównoważony sposób, poprzez testowanie skuteczności przez ludzi dla ludzi, ale nigdy na zwierzętach, po użycie opakowań nadających się do recyklingu. Dzięki konsekwentnemu podejściu do procesu produkcji chemii gospodarczej i kosmetyków, Astonish cieszy się posiadaniem brytyjskiego tytułu Brytyjskiej Zrównoważonej Marki oraz certyfikatów Cruelty Free International, Vegeterian Society Approved oraz Vegasoc.

Czym jest Astonish?

Astonish to rodzinna marka środków czyszczących pochodząca z Wielkiej Brytanii, która na rynku jest od ponad czterdziestu lat. Mimo, że marka zaczynała od sprzedaży preparatów do czyszczenia kuchni i urządzeń kuchennych, dziś jest liderem angielskiego rynku, który w swojej ofercie gromadzi ponad sześćdziesiąt produktów. Wyjątkowe produkty Astonish są nie tylko wydajne i skuteczne. Marka Astonish może pochwalić się artykułami do utrzymania czystości, które powstały w 100% z naturalnych składników.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów marki Astonish!