Darmowa dostawa od 199zł Wysyłka w 24h Zapisz się na newsletter

Silan

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

MARKA SILAN

Marka Silan jest znana z produkcji produktów, które bazują wyłącznie na naturalnych składnikach. Podczas procesu produkcyjnego nie stosuje się barwników, mikroplastików ani silikonów. Oznaczenie Vegan Society potwierdza, że firma nie używa żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Silan to marka, która dba o środowisko, oferując produkty przyjazne dla natury i odpowiednie dla wegan.
Początek historii Silan to 1960 rok, kiedy to marka pojawiła się na rynku, oferując produkty pomagające uporać się z suchością i sztywnością tkanin. Miękkie w dotyku materiały towarzyszą marce od początku działalności. Jednak kilka lat później firma wzbogaciła oferowane zmiękczacze do tkanin o niezwykłe aromaty.

PRODUKTY MARKI SILAN

Silan to przede wszystkim płyny do płukania tkanin każdego rodzaju, które nadają ubraniom zapach świeżości. Preparaty sprawiają, że tkaniny stają się miękkie w dotyku, nie elektryzują się i są znacznie łatwiejsze do wyprasowania. Ciuchy zyskują niezwykle przyjemną strukturę, a świeżość utrzymuje się przez długi czas. Główną zaletą produktów są zróżnicowane kompozycje zapachowe.

W ofercie marki znajduje się także linia Silan Naturals, która została stworzona z myślą o ochronie przyrody i zachowaniu naturalności. Silan angażuje się w produkcję, która nie szkodzi przyszłym pokoleniom i dba o dalsze losy naszego środowiska. To marka, która łączy wysoką jakość, etykę i zrównoważone podejście do produkcji.