Darmowa dostawa od 199zł Wysyłka w 24h Zapisz się na newsletter

Dr Beckmann

Wyświetlanie 1–16 z 32 wyników

MARKA DR. BECKMANN

Produkty do czyszczenia marki Dr Beckmann skutecznie usuwają zaschnięty brud oraz nieprzyjemne zapachy z pralek, lodówek, zmywarek, ekspresów do kawy i innych urządzeń. Regularne ich stosowanie pomaga zachować wydajność sprzętów domowych i przedłuża ich żywotność.
Marka gamę preparatów, które są przystosowane do różnych rodzajów plam i materiałów, co sprawia, że łatwiej jest wybrać odpowiedni produkt do konkretnych potrzeb. Produkty Dr. Beckmann są znane z ich profesjonalnej formuły, która gwarantuje doskonałe rezultaty. Firma skupia się na opracowywaniu specjalistycznych produktów do różnych zastosowań.

PRODUKTY MARKI DR. BECKMANN

Marka Beckmann stawia jakość na pierwszym miejscu jako fundament czystości. W ofercie producenta znajdziemy m.in. odplamiacze, dodatki do prania, proszki i środki czyszczące.

W ramach swojej oferty marka posiada specjalistyczne odplamiacze. Oferuje kleintom szeroki wybór wysoko skutecznych produktów, które radzą sobie z najbardziej uporczywymi plamami.
Odplamianie: Dr. Beckman w swojej ofercie ma mnóstwo odplamiaczy, m.in. do plam z tłuszczu, wina, trawy czy kosmetyków. Każdy z nich zawiera unikalną formułę, stworzoną z myślą o konkretnym typie plamy. Wszystkie produkty mogą być stosowane na tkaninach nadających się do prania lub nie. Co więcej, preparaty są łagodne dla kolorów i tkanin.
Dodatki do prania: Dr. Beckmann oferuje specjalistyczne środki do pielęgnacji tkanin, dzięki którym pranie będzie jasne i świeże. W ofercie mamy chusteczki do prania, perfumy do prania, sole oraz odbarwiacze. Preparaty są idealne do wszystkich rodzajów tkanin. Każdy z produktów zawiera wyjątkowe składniki, które chronią kolory przed zafarbowaniem, usuwają zmechacenia, zwiększają intensywność bieli.
Sprzęt domowy: Wyspecjalizowane środki marki Dr. Beckmann usuwają brud, osad i zwapnienie, jak również przykre zapachy. Ich kompleksowa oferta obejmuje produkty dedykowane do różnych obszarów domu, gwarantując doskonałą czystość i świeżość. Producent oferuje proszki czyszczące, odkamieniacze do pralek czy tabletki do czyszczenia ekspresów do kawy. Preparaty skutecznie usuwają tłuszcze, osady z kamienia. Proszki czyszczące do pralek zapewniają dogłębne czyszczenie, pozostawiają świeży, przyjemny zapach. Pozostałe preparaty usuwają zaschnięty brud, tłuszcz, przypalenia.
Powierzchnie: Dr. Beckmann ma w swojej ofercie także środki do czyszczenia powierzchni, które są w stanie domyć dokładnie, ale delikatnie nawet wrażliwe powierzchnie. Dostępne są spraye i środki do czyszczenia, mleczka, środki usuwające kamień. Każdy z produktów przeznaczony jest do innej powierzchni i innego pomieszczenia. Zawierają one specjalistyczne składniki, m.in. mydło galasowe, mikrowęgiel aktywny. Są one także testowane dermatologicznie.