Darmowa dostawa od 199zł Wysyłka w 24h Zapisz się na newsletter

Scrub Daddy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Scrub Daddy – innowacyjna marka

Scrub Daddy® to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji środków czyszczących, a w tym popularnych gąbek z uśmiechem, która staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Gąbki Scrub Daddy® idealnie sprawdzą się zarówno do kuchni, łazienki, jak i do czyszczenia wielu innych powierzchni, takich jak karoseria auta lub buty. Gąbki tej marki charakteryzują się wysoką wytrzymałością, wydajnością oraz są wykonane z pianki polimerowej – FlexTexture®, która jest bezpieczna dla niemalże wszystkich powierzchni. Co ciekawe, gąbki Scrub Daddy® i Scrub Mammy® stają się twarde w zimnej wodzie i miękkie w ciepłej, dzięki czemu będziemy mogli doszorować każdą powierzchnię! Po umyciu, możemy je łatwo wypłukać z zabrudzeń i mieć pewność, że te nie absorbują zapachów. Gąbki są przebadane laboratoryjnie i zostały stworzone z myślą o wygodzie użytkownika. To przekłada się na zaawansowaną technologię materiału FlexTexture®, która pozwala na mycie gąbek w zmywarce lub odkażenie jej w kuchence mikrofalowej.

Gąbki Scrub Daddy – amerykańskie rozwiązania na kuchenne problemy

Rutynowe zajęcia potrafią być nieciekawe, a wręcz nudne. W końcu czynności takie jak mycie zębów, odkurzanie czy ścielenie łóżka dla nikogo nie są przygodą. W kuchni sprawa wygląda podobnie.
Ręczne mycie naczyń to żmudne zajęcie, na które musimy poświęcić dużo czasu i energii. Często zdarza się tak, że gąbka, której używamy, nie jest w stanie usunąć zabrudzeń po resztkach jedzenia, tłuszczach i innych. Powodów może być wiele, jednak z reguły dzieje się tak ze względu na słabą jakość preparatu czyszczącego lub gąbki. Z pomocą przychodzi innowacyjna seria produktów zza oceanu – Scrub Daddy.

Czym jest marka Scrub Daddy?

Scrub Daddy to amerykańska marka produktów czyszczących, która słynie z uśmiechniętych gąbek do mycia naczyń. Mimo, że założona w 2008 roku marka początkowo sprzedawała właśnie zmywaki kuchenne, dziś w jej ofercie możemy znaleźć środki czyszczące, akcesoria do kuchni i łazienki oraz uśmiechnięte gąbki w wielu wariantach.

Design gąbek Scrub Daddy

Popularność gąbek tej marki to w dużej mierze sprawa jej unikatowego designu. Uśmiechnięta gąbka z roku na rok pozostaje w pamięci co raz większej liczby osób. Co ważne, design gąbek Scrub Daddy jest nie tylko przyjemny dla oka, ale także funkcjonalny. Oczy gąbki to uchwyty, które pozwalają na szybkie i łatwe wyczyszczenie niejednej szklanki oraz kubka. Uśmiech umożliwia nam prosto wyczyścić każdą łyżkę. Ciekawy jest także design boku gąbki. Szpiczasta fryzura gąbki Scrub Daddy może być wykorzystana do czyszczenia zaschniętych kawałków jedzenia, co niejednej osobie z pewnością ułatwi mycie naczyń.

Czym wyróżniają się gąbki Scrub Daddy?

Scrub daddy to nie tylko unikatowy, wesoły design. W końcu to właśnie te gąbki podbiły serca amerykanów i są powszechnie uważane za najlepsze na tamtejszym rynku. Z czego to wynika?
Gąbki Scrub Daddy to przede wszystkim unikalne formuły, które zostały sprawdzone w warunkach laboratoryjnych. Wyróżniamy kilka ważnych zalet gąbek Scrub Daddy. Dodatkowo gąbki można wielokrotnie używać, po wrzuceniu do zmywarki stają się jak nowe!

Ergonomia i funkcjonalność

Projekt uśmiechniętych gąbek Scrub Daddy został przystosowany pod potrzeby ręcznego zmywania. Dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu „oczu” na gąbce, możemy włożyć w nie palce by umyć kubki oraz miski. Dodatkowo, delikatny „uśmiech” gąbki to miejsce, w którym łatwo i szybko umyjemy i przetrzemy każdą łyżkę!

Scrub Daddy do każdej powierzchni

Wiele produktów czyszczących cechuje się niską jakością wykonania, a co za tym idzie – mogą podrażniać i rysować nasze garnki lub sztućce. Z pomocą przychodzą produkty Scrub Daddy. Unikalna formuła sprawia, iż gąbki są przystosowane do każdej powierzchni. Mycie szklanki, miski oraz teflonowej patelni przebiega szybko i sprawnie, a dodatkowo nie musimy obawiać się, że zarysujemy któreś z naczyń. Co ciekawe, gąbki Scrub Daddy mogą nam posłużyć nawet do mycia samochodu!

Uniwersalne zastosowanie

Scrub Daddy to marka, która twardo stoi na amerykańskim rynku, a ich produkty co raz częściej wybierane są także przez Europejczyków. Gąbki tej amerykańskiej firmy wyróżnia wiele wyjątkowych cech. Jedną z nich jest uniwersalne zastosowanie. Unikalna formuła gąbek sprawia, że stają się miękkie w zimnej wodzie, a twarde w zimnej. To pozwala nam na doczyszczenie nawet najcięższych zabrudzeń, które bez problemu możemy wyszorować.

Brak brzydkiego zapachu

Kuchenna gąbka używana przez dłuższą chwilę może wydzielać nieprzyjemny zamach. Dzieje się tak ze względu na wchłanianie się bakterii i resztek jedzenia wewnątrz niej. To powoduje, że może ona gnić i psuć się, co nie jest korzystne dla naszego zdrowia. Dzięki gąbkom Scrubb Daddy unikniemy tego typu zdarzeń. Wyjątkowa formuła gąbki, która została potwierdzona testami laboratoryjnymi gwarantujemy bezzapachowość gąbki nawet do 8 tygodni.

Gąbki Scrub Daddy nie tylko do kuchni

Dzięki tak wyjątkowym właściwościom produktów Scrub Daddy, są one idealną propozycją nie tylko do mycia naczyń. Uśmiechnięte gąbki pomogą nam wyczyścić tapicerowane meble, karoserie samochodu oraz łazienkę! Scrub daddy to propozycja, która pomoże nam uporać się nawet z najcięższymi zabrudzeniami takimi jak kamień, zacieki z mydła i inne.

Scrub Daddy Polska

Zapraszamy do sprawdzenia oferty gąbek Scrub Daddy dostępnych w sklepie internetowym IQ Buy, gdzie czekają na Państwa tysiące produktów czyszczących, a w tym gąbki, akcesoria i preparaty czyszczące właśnie od marki Scrub Daddy.