Darmowa dostawa od 199zł Wysyłka w 24h Zapisz się na newsletter

Sidolin

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

MARKA SIDOLIN

Marka Sidolin powstała w 1955 roku. Początkowo dostarczała produkty do czyszczenia szyb, zapewniając czyste, lśniące okna i dodatkową ochronę przed deszczem podczas mycia. Dziś Sidolin oferuje wsparcie w pielęgnacji różnych powierzchni oraz gwarantuje doskonale czyste okna, wolne od smug. Innowacyjna formuła Sidolin nie tylko gwarantuje najwyższą skuteczność w usuwaniu zabrudzeń i pozostawiając powierzchnie lśniące i wolne od smug, ale także impregnuje wszystkie szklane powierzchnie, chroniąc je przed ponownym zabrudzeniem wskutek osadzania się wody i brudu.

PRODUKTY MARKI SIDOLIN

Produkty Sidolin to opatentowana technologia płynnego szkła, która odnawia powierzchnię, sprawiając, że soczewki wyglądają jak nowe. Wypełniając nawet najmniejsze mikrorysy, zapewniają doskonałą transmisję światła i zachowują klarowność.
Preparaty tej marki są wszechstronne i nadają się do czyszczenia wszelkich powierzchni szklanych oraz gładkich. Co więcej, Sidolin doskonale sprawdzi się także do czyszczenia pomalowanych powierzchni, pozostawiając je bez smug.
Sidolin to marka, która nie tylko dba o czystość, ale także chroni i przywraca blask różnym powierzchniom.