Darmowa dostawa od 199zł Wysyłka w 24h Zapisz się na newsletter

Heitmann

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

MARKA HEITMANN

Heitmann to niemiecka marka. Oferuje produkty najwyższej jakości do prania i pielęgnacji domowej, które skutecznie usuwają uporczywe plamy, zapobiegają osadzaniu się kamienia na powierzchniach i urządzeniach, a także zapewniają higieniczną świeżość. Firma stawia na wykorzystanie naturalnych składników w recepturach. Dostępne są w ofercie także barwniki spożywcze i artykuły dekoracyjne.

W dziedzinie środków do prania, marka HEITMANN cieszy się reputacją specjalisty w dziedzinie dodatków do detergentów. Innowacyjne produkty oferowane przez firmę zapewniają nie tylko przyjazną dla włókien czystość, ale również rozjaśniają tkaniny – zarówno białe, jak i kolorowe, zarówno delikatne, jak i funkcjonalne.

OFERTA MARKI HEITMANN

Wybrane produkty marki HEITMANN:

Marka posiada odbarwiacze do tkanin. Są to skuteczne produkty, które usuwają przebarwienia z różnych rodzajów ubrań – białych i kolorowych, zachowując trwałość ich kolorów. Można je z powodzeniem stosować nawet do tkanin delikatnych, takich jak wełna i jedwab. Działają także jako odbarwiacz dla tkanin o trwałych kolorach, przywracając zszarzałym tkaninom ich pierwotną, olśniewającą biel.

Znajdziemy także odkamieniacze przeznaczone do pralek i zmywarek. Skutecznie usuwają kamień, oczyszczają urządzenia i zapewniają higieniczną czystość w trakcie jednego cyklu prania lub zmywania. Działając jednocześnie, produkty usuwają nie tylko osad kamienia, ale także neutralizują nieprzyjemne zapachy. Specjalna formuły łączą higieniczną świeżość z ochroną przed korozją, co sprzyja dłuższej żywotności urządzeń.

HEITMANN proszki do prania

Proszki zapewniają wyjątkową biel odzieży bez konieczności stosowania wybielaczy. Produkty doskonale się rozpuszczają podczas cyklu prania, wydobywając swoją potężną moc wybielającą. Dzięki temu, można skutecznie pozbyć się szarzenia i żółknięcia nawet w przypadku delikatnych tkanin. Są idealne do użycia razem z płynnymi detergentami do prania. Specjalna formuła nadaje się do osiągnięcia olśniewającej bieli, eliminując potrzebę stosowania wybielaczy.