Darmowa dostawa od 199zł Wysyłka w 24h Zapisz się na newsletter

Kuschelweich

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

MARKA KUSCHELWEICH

Historia niemieckiej marki Kuschelweich jest ściśle powiązana z firmą Fit GmbH, której korzenie sięgają 1954 roku, kiedy to rozpoczęła produkcję proszku do mycia naczyń. W 1993 roku przedsiębiorstwo to zostało nabyte przez doktora Wolfganga Großa, który przeprowadził szereg modernizacji, poprawiając jakość produktów i wprowadzając innowacje. To on założył dzisiejszą firmę Fit GmbH, która jest odpowiedzialna za markę Kuschelweich.
Mottem marki Kuschelweich jest “Weich, Weicher, Kuschelweich,” co można przetłumaczyć jako “Miękki, miększy, najmiększy.” Oznacza to, że produkty tej marki gwarantują miękkość tkanin po praniu, co sprawia, że ubrania są przyjemne w dotyku i komfortowe do noszenia.

PRODUKTY MARKI KUSCHELWEICH

Kuschelweich jest znane przede wszystkim z produktów do płukania, które cieszą się dużą popularnością w Europie. Oprócz płynów, asortyment tej marki to także saszetki zapachowe i proszki do prania. Produkty tej marki bazują na naturalnych składnikach, takich jak olej palmowy czy kwas cytrynowy, są w pełni biodegradowalne i nie zawierają fosforanów. Marka oferuje różnorodne zapachy, takie jak słodka wanilia czy aromatyczna piwonia, które nadają ubraniom i tkaninom wyjątkowy i długotrwały zapach.
Niektóre z tych produktów posiadają europejskie oznaczenie ekologiczne, co świadczy o ich przyjaznym wpływie na środowisko. Produkty Kuschelweich są wegańskie.