Darmowa dostawa od 199zł Wysyłka w 24h Zapisz się na newsletter

Neutralizator zapachu

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Neutralizator zapachu – co to jest?

Neutralizator zapachów to produkt, który nie tylko skutecznie maskuje nieprzyjemne zapachy, ale także usuwa ich źródło, jednocześnie pozostawiając przyjemny aromat w pomieszczeniu. Jego działanie jest bardziej trwałe w porównaniu z odświeżaczem powietrza. Preparaty te zawierają składniki pochłaniające cząsteczki odpowiedzialne za wydzielanie zapachów. Następnie je eliminują, czyli neutralizują. Ich receptura bazuje na aktywnych nanocząsteczkach srebra lub żywych szczepach aktywnych bakterii.

Działanie neutralizatorów powietrza

Neutralizatory powietrza są przeznaczone do codziennego użytku. Stanowią doskonałe rozwiązanie w walce z nawet najbardziej intensywnymi i nieprzyjemnymi aromatami, takimi jak zapach rozpuszczalnika, moczu czy drażniąca woń spalenizny. Usuwają zapachy związane z jedzeniem, dymem tytoniowym, zwierzętami domowymi. W przypadku różnych rodzajów zapachów, modele ze spryskiwaczem są uniwersalne i pozwalają dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Są także pomocne w pozbywaniu się nieprzyjemnych zapachów z lodówek, zwłaszcza gdy pojawia się zapach mięsa lub zepsutej żywności.

Dlaczego warto zainwestować w neutralizator zapachu?

Produkty są niezwykle wydajne. Ich działanie może się utrzymywać nawet przez cały miesiąc od momentu pierwszej aplikacji. Taki aspekt jest szczególnie korzystny, zwłaszcza w sytuacjach, gdy mamy do czynienia z dużymi pomieszczeniami. Na rynku dostępne są neutralizatory w różnych formach, takich jak proszek, rozpylacz, płyn czy żel. Wybór zależy od preferencji i praktyczności. Ważne jest, aby wybrany sposób aplikacji był wygodny i bezpieczny, szczególnie jeśli w domu przebywają dzieci lub zwierzęta.