Darmowa dostawa od 199zł Wysyłka w 24h Zapisz się na newsletter

Felce Azzura

Wyświetlanie 1–16 z 23 wyników

FELCE AZZURRA – WŁOSKIE KOSMETYKI

Firma Felce Azzurra została założona przez renomowany dom perfumeryjny Paglieri w 1923 roku. Początkowo znana jako nazwa popularnej wody toaletowej, Felce Azzurra, co w języku włoskim oznacza “niebieską paproć”, szybko zdobyła światową sławę i zrewolucjonizowała francuską branżę perfumeryjną. To wydarzenie oznaczało początek znaczących zmian i otworzyło drzwi do dynamicznego rozszerzania asortymentu marki, która teraz oferuje szeroki zakres produktów, włączając w to kosmetyki do pielęgnacji ciała, środki do prania oraz produkty do domowego sprzątania.

PRODUKTY MARKI FELCE AZZURRA

Felce Azzurra to esencja włoskiego stylu życia, owiana miłością do wyjątkowych zapachów i magii Dolce Vita. W asortymencie marki dostępny jest pełen wachlarz produktów o doskonałej jakości, takich jak: żele i płyny do kąpieli, olejki pod prysznic, płyny do higieny intymnej, antyperspiranty oraz dezodoranty.
Charakterystyczne elementy wyróżniające produkty Felce Azzurra to niebieski kolor butelki, symbolizujący spokój i czystość, oraz paproć – wiecznie zielona roślina, która symbolizuje tajemnicę. Jednak najważniejszym elementem jest nasz niepowtarzalny i wyjątkowy zapach, znany jako Classico, który łączy w sobie ponad sto składników pochodzących z różnych zakątków świata.

WYJĄTKOWA LINIA KOSMETYKÓW BIO

Marka Felce Azzurra obejmuje także linię kosmetyków BIO, które są w 98,8% stworzone z naturalnych składników. Te produkty opierają się na ekstraktach roślinnych pochodzących z ekologicznych upraw oraz naturalnych składnikach zapachowych. Produkty przeszły testy dermatologiczne, co gwarantuje ich bezpieczne stosowanie dla każdego rodzaju skóry. Opakowania produktów Felce Azzurra BIO wykonano z materiałów podlegających w 100% recyklingowi.