Darmowa dostawa od 199zł Wysyłka w 24h Zapisz się na newsletter

Softlan

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

MARKA SOFTLAN

Softlan to ceniona niemiecka marka oferująca wyjątkowe płyny do płukania tkanin o wysokiej jakości. Cieszy się uznaniem klientów na całym kontynencie europejskim ze względu na swoją doskonałą wydajność oraz delikatny, przyjemny zapach, który pozostawia na odzieży. Niezwykle popularne płyny Softlan zdobyły także serca polskich klientów.

Produkty Softlan wyróżniają się trwałymi kompozycjami zapachowymi, które są starannie opracowywane. Nie tylko zapewniają one miękkość tkanin, ale także oferują ochronę tekstyliom. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, płyny zmiękczające przyczyniają się do zachowania trwałości odzieży. Co ważne, są one łagodne dla skóry i nie zawierają żadnych potencjalnie uczulających substancji, co minimalizuje ryzyko podrażnień. Softlan to marka, która dba o komfort i jakość odzieży, pozostawiając ją nie tylko miękką, ale także pachnącą świeżością.

PRODUKY MARKI SOFTLAN

Softlan to marka, która powstała z myślą o spełnianiu wszelkich potrzeb konsumentów związanych z praniem odzieży. Jej celem jest tworzenie wysokiej jakości rozwiązań, które kompleksowo odpowiadają na wszelkie obawy i potrzeby związane z praniem odzieży – zarówno w przypadku prania ręcznego, jak i w pralce. Asortyment marki zawiera przede wszystkim szeroki wybór płynów do płukania, które oferują różnorodne warianty zapachowe, takie jak mleczko migdałowe, kwiaty tropikalne, jaśmin, czerwone owoce czy aromaty wspierające spokojny sen. Płyny do płukania wyróżniają się długotrwałymi zapachami, które pozostają na odzieży, nadając jej świeżości przez długi czas. Dodatkowo zapewniają one zachowanie miękkości tkanin.
Ponadto, w asortymencie znajdują się także płyny zmiękczające, które zapewniają wyjątkową miękkość tkanin. Produkty Softlan nie tylko pielęgnują i chronią tkaniny, ale również pozostawiają przyjemny zapach, który sprawia, że ubrania są nie tylko czyste, ale także świeże i przyjemne w noszeniu.