Darmowa dostawa od 99zł Wysyłka w 24h Zapisz się na newsletter

Odświeżacze powietrza

Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

Odświeżacz powietrza o pięknym zapachu

Owoce leśne, świeże pranie, lawenda a może wanilia? Na myśl, którego z tych zapachów robi ci się ciepło na sercu? Nie musisz wyjeżdżać w dalekie odmęty świata, aby móc poczuć je w swoim nosie. Wystarczy wybrać odświeżacz powietrza, który nie tylko sprawi, że w całym mieszkaniu będzie pachnieć lawendą, ale również pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów, które mogą pojawić się w każdym pomieszczeniu. Uzupełnienie asortymentu sklepu o odświeżacze powietrza pozwoli klientom na wybranie produktów o różnych zapachach.

Odświeżacz powietrza Xanto – wysoka jakość i długo utrzymujący się zapach

Odświeżacze powietrza Xanto to zapachy, które będą utrzymywać się w powietrzu przez bardzo długi czas. Dostępne w kilku nutach zapachowych pozwolą na zapełnienie półek sklepowych i nie tylko. Co więcej, odświeżacze powietrza Xanto dostępne są w większych pojemnościach, co jest ich ogromną zaletą.

Zapach do łazienki

Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że w łazience czasami mogą unosić się nieprzyjemne zapachy. Aby temu zapobiec, warto wyposażyć się w zapachy do łazienki, które nie tylko zapobiegną rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnego odoru, ale również poprawią ogólny zapach całego pomieszczenia.