Darmowa dostawa od 199zł Wysyłka w 24h Zapisz się na newsletter

Vanish

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

MARKA VANISH

Marka Vanish specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości środków piorących, które skutecznie usuwają nawet najtrwalsze zabrudzenia. Należy ona do renomowanego koncernu Reckitt Benckiser i swoje produkty dystrybuuje na terenie Europy, Afryki, Ameryki Południowej, a także w Indiach i Australii.
Nazwa “Vanish” pochodzi z języka angielskiego i tłumaczona na język polski oznacza “znikać”. To doskonale oddaje naturę produktów oferowanych przez tę markę, ponieważ wszystkie plamy i zabrudzenia, po użyciu preparatów Vanish, znikają błyskawicznie. Vanish to synonim skutecznego usuwania trudnych plam i przywracania świeżości tkanin.

PRODUKTY VANISH

Marka Vanish oferuje szeroki wybór różnych środków piorących, które pomagają skutecznie zwalczać różnorodne zabrudzenia. Asortyment marki zawiera żele, płyny, proszki do prania, a także odplamiacze, środki do czyszczenia firanek oraz chusteczki zapobiegające farbowaniu. Płyny i proszki do prania marki Vanish to produkty oparte na formule Vanish Oxi Action. Preparaty dedykowane są zarówno ubraniom kolorowym, jak i białym, w zależności od indywidualnych potrzeb.
Środki do czyszczenia firanek, takie jak płyn do płukania lub proszek do prania firanek Vanish, zawierają aktywny tlen, co sprawia, że są skuteczne już w temperaturze 30 stopni Celsjusza. Nie zawierają chloru, co czyni je bezpiecznymi dla różnych rodzajów firanek.