Darmowa dostawa od 199zł Wysyłka w 24h Zapisz się na newsletter

Ajax

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

MARKA AJAX

Marka Ajax znana jest głównie ze środków czystości. W swojej ofercie marka posiada przede wszystkim produkty do czyszczenia powierzchni m.in. płyny do podłóg, płyny do szyb czy proszki do czyszczenia. Marka ta jest znana ze świeżych zapachów oraz wysokiej jakości swoich produktów.
Marka powstała w 1963 roku, a pierwszym wprowadzonym produktem był proszek do czyszczenia.
Z biegiem czasu oferta firmy została rozszerzona o różnorodne środki czystości i detergenty do użytku domowego.
Środki takie jak płyn do mycia podłóg Ajax, wybielacz czy spray do trudnych plam okazały się niezwykle skuteczne. Ta różnorodność asortymentu marki Ajax jest obecnie częścią międzynarodowego koncernu Colgate-Palmolive Company, który od długiego czasu specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości środków do pielęgnacji i czyszczenia różnych powierzchni.

Ajax – uniwersalne preparaty do czyszczenia powierzchni

Preparaty uniwersalne są dostępne w kilku zapachach, z różnymi kolorami flakonów. Co istotne, każdy z wariantów posiada przyjemny i długotrwały zapach, dodając przyjemności procesowi sprzątania. Wśród popularnych aromatów znajdziemy np. konwalię, polne kwiaty, kwiaty laguny, kwiat bzu, tulipana i liczi, nawiązujące do lekkich i delikatnych woni kwiatowych. Oprócz tego dostępne są także wersje migdałowa, hibiskusowa i cytrynowa. Każdy płyn uniwersalny Ajax jest bardzo skuteczny i wymaga jedynie niewielkiej ilości preparatu, by uzyskać połysk i czystość na powierzchniach. Dzięki temu unika się intensywnego szorowania, co jest szczególnie korzystne dla delikatnych materiałów i oklein meblowych, a także powierzchni takich jak panele, kafelki czy płytki. Uniwersalny płyn Ajax to doskonały wybór zarówno do codziennego sprzątania, jak i do regularnej pielęgnacji. Jego nowoczesna formuła z naturalnymi olejkami eterycznymi neutralizuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając świeżą i odświeżającą wonię.

Producent w swojej ofercie posiada także wybielacze oraz spraye do łazienek.
Wybielacz Ajax to produkt stworzony do pielęgnacji różnych powierzchni i urządzeń łazienkowych, takich jak prysznice, umywalki, krany czy toalety, a także płytki ceramiczne, stal nierdzewna czy chromowane elementy. Ten produkt efektywnie eliminuje trudne osady mydła i kamienia, a także przywraca ceramice biały kolor i połysk, usuwając przebarwienia i zacieki.

Spray do łazienek pozwala błyskawicznie usunąć tłuste plamy, kamień i różnorodne zabrudzenia. Jego dobrze pieniąca się formuła przyspiesza proces sprzątania, a spray może być używany nie tylko w łazienkach, lecz także w kuchniach, podobnie jak uniwersalny płyn Ajax.