Darmowa dostawa od 199zł Wysyłka w 24h Zapisz się na newsletter

Chameloo Professional

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

O marce Chameloo Professional

Wielu Polaków pochlebnie wypowiada się o niemieckiej chemii, jednak nie każdy wie, iż świetne środki czystości pochodzą także z Wielkiej Brytanii. Brytyjska marka Chameloo to jeden z wiodących producentów środków do czyszczenia powierzchni domowych takich jak okna, dywany, prysznice i łazienki lub kominki. W swojej ofercie posiadają wiele produktów, o innowacyjnej recepturze. Skuteczność formuły Chameloo została potwierdzona wynikami badań i testów laboratoryjnych oraz została opracowana w oparciu o najwyższej jakości surowce, aby zapewnić maksymalną wydajność i skuteczność w walce z każdym zabrudzeniem. Preparaty z rodziny Chameloo dobrze usuwają kamień i zapobiegają osiadaniu kurzu, dzięki czemu są świetną alternatywą dla popularnych środków czyszczących.

Chameloo – środki czystości do zadań specjalnych

Wyspecjalizowane środki do czyszczenia konkretnych elementów wyposażenia domowego. Dostępne w profesjonalnych opakowaniach o pojemności 1 litra, zaopatrzonych w niezawodny rozpylacz, ułatwiający aplikację. Nowoczesne technologie zastosowane przy projektowaniu preparatów oraz zastosowane składniki dają efekt połączenia najwyższej skuteczności oraz bezpieczeństwo dla czyszczonych powierzchni.

Zadbaj o swoje mieszkanie z Chameloo!

Dlaczego warto wybrać środki Chameloo?

Chameloo to środki czystości, które spełniają swoje zadanie. Idealnie sprawdzą się do czyszczenia prysznica i wanny, a także do odtłuszczania albo usuwania kamienia. To nie koniec, w ofercie IQBuy.pl znajdziesz również środki czystości Chameloo, które przeznaczone są do czyszczenia dywanów! Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem marki Chameloo.