Darmowa dostawa od 199zł Wysyłka w 24h Zapisz się na newsletter

Eco Shine

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

MARKA ECO SHINE

ECO SHINE to polski producent oferujący przemysłowe środki myjące, czyszczące oraz dezynfekujące. Płyny są oparte na innowacyjnych skladnikach, gwarantując skuteczne i dogłębne czyszczenie. Marka wykorzystuje nowoczesne rozwiązania technologiczne, które przyczyniają się do doskonałej jakości produktów.

Marka ECO SHINE dba przede wszystkim o wysoki poziom bezpieczeństwa i zadowolenia klientów oraz efektywności w procesach higienicznych. Przeprowadza badania nad skutecznością procesów mycia i dezynfekcji oraz monitoruje stan higieniczny warunków produkcji za pomocą badań mikrobiologicznych.

Organizuje także szkolenia dla pracowników i kadry zarządzającej w zakresie optymalizacji procesów mycia i dezynfekcji oraz monitorowania i kontroli stanu higieny w zakładach pracy.

PRODUKTY MARKI ECO SHINE

Marka ECO SHINE posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz kategorii produktów m.in.
– preparaty czyszczące i myjące do użytku domowego,
– preparaty czyszczące i myjące do użytku profesjonalnego
– kosmetyki do mycia i pielęgnacji skóry
– kosmetyki dla zwierząt

Co więcej, marka oferuje produkty w różnych formach: płynne środki czystości, skondensowane produkty, piankowe preparaty, preparaty alkoholowe.

EKOLOGICZNA MARKA ECO SHINE

Istotnym atutem artykułów marki jest ich przyjazność dla środowiska. Każdy składnik produktu przechodzi przez rygorystyczną kontrolę, a proces produkcji zostaje starannie zaprojektowany, aby minimalizować zużycie energii i wody. Opakowania są bezpieczne dla środowiska i nadają się do recyklingu.